O medycynie

Tematyczny serwis internetowy!

Posted by admin on May - 28 - 2018 | Comments Off on Zabiegi ginekologii estetycznej i funkcjonalnej łatwym i przyjemnym panaceum na intymne bolączki kobiet
Zabiegi ginekologii estetycznej i funkcjonalnej łatwym i przyjemnym panaceum na intymne bolączki kobiet
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Gdy dręczysz się z powodu nieprawidłowej konstrukcji warg sromowych czy łechtaczki, masz problem z osiąganiem przyjemności w pożyciu erotycznym spowodowany modyfikacjami lub uszkodzeniami widocznych na zewnątrz narządów płciowych albo, ze względów estetycznych, chcesz zmodyfikować wygląd okolic płciowych – ginekologia plastyczna proponuje dla Ciebie szereg opcji, jakie w szybki sposób usuną Twoje bolączki i wydatnie poprawią jakość życia.

Laser endowaginalny – kto powinien go stosować?

Pierwszą spośród bardziej interesujących propozycji ginekologii estetycznej jest użycie Aphrodite, czyli nieinwazyjnej metody dopochwowej. Leczenie ze stosowaniem tego lasera rekomendowany jest w przypadku leczenia zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki warg sromowych, ale również w przypadkach wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Laser może być wykorzystywany również dla rozwiązania odmiennych problemów ginekologicznych – szczegóły planowanego leczenia i metody jego dopasowania do konkretnej sytuacji ustalane są w trakcie wstępnej konsultacji ginekologicznej.

Efekty zabiegu potrafią przewyższyć założenia, bowiem powoduje on przywrócenie naturalnego odczynu pochwy, zwiększa jej wilgotność, zwiększa odczuwanie satysfakcji seksualnej i zmniejsza bolączki związane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Całość zabiegu może być w praktyce niedokuczliwa i niezwykle szybka, Etap powrotu do normalnego funkcjonowania, porównując do tradycyjnych sposobów jest niezwykle króciutki, a brak komfortu z nim związany – niewielki.

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg trwa nie więcej niż 15 minut i nie powoduje bólu. Bazuje on na wprowadzeniu do pochwy pasma odpowiedniego lasera, który powoduje obkurczenie i stymulację włókien kolagenowych. Pozwala to na lepsze funkcjonowanie i usztywnienie ścianki pochwy, poprawia położenie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na macicę, a dzięki temu – przywraca prawidłowe funkcjonowanie całego narządu.
Rezultatem może być polepszenie jakości funkcjonowania jak również psychologicznej trwałości, oraz radości życia.
Bezpośrednio po leczeniu prawdopodobny jest natychmiastowy powrót do normalnych zadań.

Sprawdź ofertę:

Wroclaw ginekolog

Trapi Cię problem z częstym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie symptomy jak suchość pochwy, jej stany zapalne, ból w trakcie uprawiania seksu, swędzenie lub pieczenie? Przechodzisz menopauzę i trapią Cię rosnące kłopoty w odczuwaniu przyjemności w kontaktach intymnych? Chciałabyś polepszyć estetykę okolic płciowych? Masz kłopot z tolerowaniem wyglądu Twoich okolic intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to rozważ zabieg Aphrodite, który w 15 minut może usunąć wszystkie problemy, jakie dotychczas wydawały się być niemożliwe do rozwiązania.

Comments are closed.